شرکت مهندسی فرپژوه شرکت مهندسی فرپژوه شرکت مهندسی فرپژوه شرکت مهندسی فرپژوه شرکت مهندسی فرپژوه شرکت مهندسی فرپژوه شرکت مهندسی فرپژوه شرکت مهندسی فرپژوه شرکت مهندسی فرپژوه شرکت مهندسی فرپژوه
 

بازسازی آزمایشگاه

بازسازی آزمایشگاه
        امروزه به دلایل مختلف اقتصادی و فنی ممكن است راه اندازی سایت جدید آزمایشگاهی برای بسیاری از مشتریان مقدور نباشد. بازسازی آزمایشگاه و بهینه كردن امكانات موجود یكی از خدماتی است كه كارشناسان شركت مهندسی فرپژوه می توانند به شما ارائه دهند. هر چند در برخی موارد ممكن است تعمیر آزمایشگاه از راه اندازی سایت جدید پر هزینه تر باشد، لیكن شما می توانید با مشورت با كارشناسان این شركت نسبت به امكان سنجی برای بازسازی آزمایشگاه یا تعمیر سایت آزمایشگاهی خود آگاهانه تصمیم گیری نمائید.
          برای انجام اینکار کافیست با واحد خدمات پس از فروش و یا مدیریت بازاریابی و فروش تماس حاصل نموده و یا درخواست خود را در بخش صندوق پیشنهادات وارد تا در اسرع وقت با شما تماس حاصل شود.
 

شرکت مهندسی فرپژوه

شرکت مهندسی فرپژوه یكی از شركت های پیشگام در زمینه اجرای پروژه های جامع آزمایشگاهی در كشور می باشد.‍‍‍ طراحی، تولید، نصب و راه اندازی سایت های آزمایشگاهی شامل سكوبندی آزمایشگاهی، هود شیمیایی، هود میکروبی، کمد نگهداری مواد شیمیایی و میز توزین از جمله محصولات و خدمات این شركت می باشد.


طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط کاسپید