شرکت مهندسی فرپژوه شرکت مهندسی فرپژوه شرکت مهندسی فرپژوه شرکت مهندسی فرپژوه شرکت مهندسی فرپژوه شرکت مهندسی فرپژوه شرکت مهندسی فرپژوه شرکت مهندسی فرپژوه شرکت مهندسی فرپژوه شرکت مهندسی فرپژوه
 

معرفی شرکت

معرفی شرکت
شرکت مهندسی فرپژوه در سال 1373 با هدف اجرای پروژه های جامع آزمایشگاهی، شامل طراحی، تولید، نصب و راه‌اندازی سایت‌های آزمایشگاهی و همچنین تامین تجهیزات آزمایشگاهی مربوط به آن تاسیس گردید. این شرکت با تکیه بر تجارب ارزشمند خود در زمینه سایت‌های مختلف آزمایشگاهی، طی 18 سال گذشته تاکنون توانسته پروژه‌های بسیار بزرگی را در سطح كشور به مورد اجرا در آورده و در زمره مطرح ترین شركت ها در زمینه طراحی و تولید سایت‌های آزمایشگاهی، سكوبندی آزمایشگاهی، هودهای شیمیائی، هودهای میکروبی قرار گیرد.

با توجه به اهمیت ایمنی و كیفیت آزمایشگاه، شرکت مهندسی فرپژوه در عمل حداكثر تلاش خود را برای ارتقای تراز كیفیت آزمایشگاه و فرهنگ سازی در مقوله ایمنی آزمایشگاه به كار گرفته تا فضای علمی و تحقیقاتی كشور حساسیت های لازم را نسبت به این دو موضوع مهم به دست آورده و هزینه های مربوط به آن را پرداخت نمایند. لذا این شركت در بخش هائی كه امكان تامین تجهیزات یا مواد اولیه مرغوب در داخل كشور وجود ندارد، با اخذ نمایندگی انحصاری از شركت های معتبر اروپائی از جمله آلمان و ایتالیا مواد اولیه و تجهیزات آزمایشگاهی مورد نیاز بخش های تحقیقاتی و صنعتی كشور را تامین نموده و خدمات ارزنده ای را در زمینه سایت‌های آزمایشگاهی به مشتریان خود ارائه دهد. اجرای بیش از 450 پروژه مهم و اغلب ملی در سطح کشور و افتخار مشارکت در تقویت زیرساخت‌های علمی و تحقیقاتی خود گواهی روشن بر این مدعاست. هم‌افزایی دانش فنی، خلاقیت، روحیه توسعه‌گرایی و تعهد، فرپژوه را به یکی از توانمندترین شرکت‌های فعال در زمینه طراحی، تولید، نصب و راه‌اندازی سایت‌های آزمایشگاهی در ایران مبدل ساخته است.

استفاده از دستگاه‌های پیشرفته در تولید محصولات و به کار گیری سیستم‌های نوین مدیریت و کنترل پروژه در ساخت سایت آزمایشگاهی از جمله ویژگی‌هایی است که باعث تمایز شرکت فرپژوه گشته و نتیجه آن کسب گواهینامه ایزو 9001/2008 از شرکت توف نورد آلمان در سال 1388 است.

شرکت فرپژوه سعی دارد تا با ارائه آزمایشگاه‌ها و تجهیزات آزمایشگاهی با کیفیت عالی، گامی در جهت توسعه آموزش و تحقیق کشور بردارد و در این راه ارائه سایت‌های آزمایشگاهی مدرن و مجهز و محصولات با کیفیت مرغوب و در سطح استانداردهای جهانی به جامعه علمی و تحقیقاتی را سر لوحه فعالیت‌های خود قرار داده است. امید است که با این تلاش‌ها بتوانیم همگام با توسعه و پیشرفت کشور به شکوفا شدن فرهنگ تولید علم در جامعه کمک نمائیم.
شرکت مهندسی فرپژوه

شرکت مهندسی فرپژوه یكی از شركت های پیشگام در زمینه اجرای پروژه های جامع آزمایشگاهی در كشور می باشد.‍‍‍ طراحی، تولید، نصب و راه اندازی سایت های آزمایشگاهی شامل سكوبندی آزمایشگاهی، هود شیمیایی، هود میکروبی، کمد نگهداری مواد شیمیایی و میز توزین از جمله محصولات و خدمات این شركت می باشد.


طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط کاسپید