شرکت مهندسی فرپژوه شرکت مهندسی فرپژوه شرکت مهندسی فرپژوه شرکت مهندسی فرپژوه شرکت مهندسی فرپژوه شرکت مهندسی فرپژوه شرکت مهندسی فرپژوه شرکت مهندسی فرپژوه شرکت مهندسی فرپژوه شرکت مهندسی فرپژوه
 

نمایشگاه نفت و گاز 88

نمایشگاه نفت و گاز 88
استفاده از دستگاه‌های پیشرفته در تولید محصولات و به کار گیری سیستم‌های نوین مدیریت و کنترل پروژه در ساخت سایت آزمایشگاهی از جمله ویژگی‌هایی است که باعث تمایز شرکت فرپژوه گشته و نتیجه آن کسب گواهینامه ایزو 2008/9001 از شرکت توف نورد آلمان در سال 1388 است.
      شرکت فرپژوه سعی دارد تا با ارائه آزمایشگاه‌ها و تجهیزات آزمایشگاهی با کیفیت عالی، گامی در جهت توسعه آموزش و تحقیق کشور بردارد و در این راه ارائه سایت‌های آزمایشگاهی مدرن و مجهز و محصولات با کیفیت مرغوب و در سطح استانداردهای جهانی به جامعه علمی و تحقیقاتی را سر لوحه فعالیت‌های خود قرار داده است. امید است که با این تلاش‌ها بتوانیم همگام با توسعه و پیشرفت کشور به شکوفا شدن فرهنگ تولید علم در جامعه کمک نمائیم.
 

تاریخ انتشار: 1388/03/05


شرکت مهندسی فرپژوه

شرکت مهندسی فرپژوه یكی از شركت های پیشگام در زمینه اجرای پروژه های جامع آزمایشگاهی در كشور می باشد.‍‍‍ طراحی، تولید، نصب و راه اندازی سایت های آزمایشگاهی شامل سكوبندی آزمایشگاهی، هود شیمیایی، هود میکروبی، کمد نگهداری مواد شیمیایی و میز توزین از جمله محصولات و خدمات این شركت می باشد.


طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط کاسپید