شرکت مهندسی فرپژوه شرکت مهندسی فرپژوه شرکت مهندسی فرپژوه شرکت مهندسی فرپژوه شرکت مهندسی فرپژوه شرکت مهندسی فرپژوه شرکت مهندسی فرپژوه شرکت مهندسی فرپژوه شرکت مهندسی فرپژوه شرکت مهندسی فرپژوه
 

نمایشگاه ایران مد 90

نمایشگاه ایران مد 90
با توجه به اهمیت ایمنی و كیفیت آزمایشگاه، شرکت مهندسی فرپژوه در عمل حداكثر تلاش خود را برای ارتقای تراز كیفیت آزمایشگاه و فرهنگ سازی در مقوله ایمنی آزمایشگاه به كار گرفته تا فضای علمی و تحقیقاتی كشور حساسیت های لازم را نسبت به این دو موضوع مهم به دست آورده و هزینه های مربوط به آن را پرداخت نمایند. لذا این شركت در بخش هائی كه امكان تامین تجهیزات یا مواد اولیه مرغوب در داخل كشور وجود ندارد، با اخذ نمایندگی انحصاری از شركت های معتبر اروپائی از جمله  آلمان و ایتالیا  مواد اولیه و تجهیزات آزمایشگاهی مورد نیاز بخش های تحقیقاتی و صنعتی كشور را تامین نموده و  خدمات ارزنده ای را در زمینه سایت‌های آزمایشگاهی به مشتریان خود ارائه دهد. اجرای بیش از 400 پروژه مهم  و اغلب ملی در سطح کشور و افتخار مشارکت در تقویت زیرساخت‌های علمی و تحقیقاتی خود گواهی روشن بر این مدعاست. هم‌افزایی دانش فنی، خلاقیت، روحیه توسعه‌گرایی و تعهد، فرپژوه را به یکی از توانمندترین شرکت‌های فعال در زمینه طراحی، تولید، نصب و راه‌اندازی سایت‌های آزمایشگاهی در ایران مبدل ساخته است.

تاریخ انتشار: 1390/05/17


شرکت مهندسی فرپژوه

شرکت مهندسی فرپژوه یكی از شركت های پیشگام در زمینه اجرای پروژه های جامع آزمایشگاهی در كشور می باشد.‍‍‍ طراحی، تولید، نصب و راه اندازی سایت های آزمایشگاهی شامل سكوبندی آزمایشگاهی، هود شیمیایی، هود میکروبی، کمد نگهداری مواد شیمیایی و میز توزین از جمله محصولات و خدمات این شركت می باشد.


طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط کاسپید